Hadise ile Mehmet Dinçerler Barıştı mı? Hadise Cephesinden Açıklama Geldi!

Sessiz sedasız nikah masasına oturan Hadise ile Mehmet Dinçerler çifti, evliliklerinin üzerinden birkaç ay geçmesinin ardından tek celsede boşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde barışma haberleriyle gündeme gelen çiftin, yeniden bir araya gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu. Hadise cephesinden 2. Sayfa’ya özel bir açıklama geldi!

Hadise ile Mehmet Dinçerler çifti, geçtiğimiz yıl sessiz sedasız nikah masasına oturmuş; nikaha dair tek bir kare bile görememiştik.

Gelgelelim hızlı başlayan bu aşk hızlı bitmiş, çift evliliklerinin üzerinden henüz birkaç ay geçmesinin ardından boşanma kararı almıştı.

Hadise bu süreçte her ne kadar güçlü durmaya çalışsa da konserde gözyaşlarına boğulmasıyla birlikte boşanma süreci de ortaya çıkmıştı.

İddialara göre Mehmet Dinçerler’in Hadise’nin iş ve özel yaşamında kurmaya çalıştığı psikolojik baskı, bu evliliğin sonunu getirmişti.

Boşanmanın ardından iki isim yoluna baksa da geçtiğimiz günlerde ortaya birtakım barışma iddiaları atıldı.

Hadise’nin geçtiğimiz günlerde konser sırasında Mehmet Dinçerler’le yaşadığı evliliği kastederek, “Benimki pek evlilikten sayılmaz” açıklamasında bulunması büyük ses getirmişti.

Ardından Hadise’nin “I lose control” şarkısıyla bu paylaşımı, Mehmet Dinçerler’in bir paylaşımına gönderme olarak algılanmıştı.

Çünkü Mehmet Dinçerler daha öncesinde “She’s lost control” paylaşımında bulunmuştu…

Tüm bu gelişmelerin ışığında “Çift yeniden mi bir araya geliyor?” sorusu akıllara gelse de Hadise’den jet hızında yalanlama gecikmedi.

2. Sayfa’nın iddiasına göre, Hadise cephesinden gelen açıklama şu şekilde:

“Hadise’nin Mehmet Dinçerler’le tekrar bir araya gelmesi asla mümkün değil. Söylentiler tamemen yalan.”

Valla ne diyelim, biz de pek ihtimal vermemiştik zaten…

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir